KONST / Litografier / Färglitografi 10974117
nr 1097 4117
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), 227/450, "Teatermålaren", signerad, 73x49
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:21:35
3.600 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
20 mar
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow